Zařazeno v oborech:
Strojírenství, Výroba a průmysl
Pozice:
Nástrojář
Lokalita:
Zlín
Může se Vám hodit:
Nástrojář Zlín

Volné pracovní místo Nástrojař

aktivní
JOBSYSTEM s.r.o.
Místo pracoviště
Zlín
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Popis pracovní nabídky

Údržba a opravy nástrojů.

Požadujeme

Vyučení ve strojírenském oboru nebo praxe na podobné pozici. Jedná se o práci ve dvousměnném/třís­měnném provozu.

Nabízíme

Práci ve stabilní a rostoucí společnosti, odpovídající platové ohodnocení, práci v příjemném kolektivu.

Jiná sdělení

Profil společnosti:
ANC COMPONENTS s.r.o. – komerční lisovna, technologie rychloběžných lisovacích automatů a přesného střihu, výroba kovových lisovaných dílů.

Místo práce: Zlín

Termín nástupu: Ihned

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Nástrojáře / Praha - Úvaly 45.000,-Kč
Výroba lisovacích dílů pro automobiloví průmysl Opravy a revize nástrojů
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Úvaly Plný úvazek
aktivní
Obsluha strojů - mzda až 24 000 Kč (Praha - východ)
• obsluha obráběcích a ohýbacích strojů - automobilový průmysl • kontrola materiálu a hotového výrobku • komunikace s ostatními pracovníky výroby a údržby
CentralWork s.r.o. Praha - východ Plný úvazek
aktivní
Nástrojař.
Náplň práce: konstr., výr. a opravy nástrojů vytlač. linek, nast. parametrů nástr. dle výkr. dokum., spolupr. s technology a obsl. výr. linek. Požadavky: SŠ/vyučen (strojní, nástrojář), znal. MS Office, čtení techn. výkr., práce n ...
Fatra, a. s. třída Tomáše Bati 1541, Napajedla Plný úvazek
týden
Nástrojář - montážní pracovník.
Náplň práce: montáž sestav, úprava dílů, značení, přípr. pro další operace, zajištění koperace. Benefity: přísp. na dopravu, pracovní oblek, stravování. Telefonicky 10-16 hod., osobně Areál Manag, Chmelnická 455, Zlín-Prštné. ...
MIKU Tools, s. r. o. Chmelnická 455, Zlín Plný úvazek