Volné pracovní místo  Návrhář interiérů-designer (i na částečný úvazek)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, českou firmu se zaměřením na návrhy a vybavení administrativních a konferenčních interiérů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Návrhář interiérů/designer.

Náplň práce:
  • tvorba návrhu vybavení zejména administrativních a konferenčních interiérů
  • prezentace navrhovaného řešení klientovi
  • návrhy nábytkového vybavení
  • příprava podkladů pro výrobu
  • podpora obchodního týmu (příprava prezentačních materiálů k nabídkám, návrhy prezentačních tiskovin)
  • podílení se na firemním image společnosti

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • kreativní osobnost
  • výhodou zkušenosti s návrhy interiérů zejména pro administrativní účely
  • výbornou znalost práce s PC a grafickými programy (AutoCad, ArCon, Acrobat)
  • dobré znalosti běžných uživatelských aplikací Word, Excel

Nabízíme

  • dobré zázemí společnosti
  • zajímavou tvůrčí práci v úzkém a mladém kolektivu
  • možnost sebeuplatnění při tvorbě interiérů a navrhování vybavení
  • dobré platové ohodnocení
  • možnost práce na plný nebo částečný úvazek

Lokalita: Praha 9
Nástup: možný ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".