Volné pracovní místo  NC Horizontkář

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho klienta, zahraniční společnost, zabývající se strojírenskou výrobou, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici NC Horizontkář.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> obsluha NC horizontky</li>
<li> průměr vřetene 130 mm, rozměry stolu 1800x1600 mm, </li>
<li> programování v ISOkodu</li>
</ul>

Požadujeme

Požadujeme:<ul>
<li> SOU strojírenské</li>
<li> praxe s obsluhou NC horizontky PODMÍNKOU !!</li>
<li> manuální zručnost</li>
<li> zodpovědnost, pečlivost, poctivost</li>
</ul>

Nabízíme

Nabízíme:<ul>
<li> Zázemí zahraniční společnosti </li>
<li> Odpovídající finanční ohodnocení </li>
<li> Zaměstnanecké výhody </li>
<li> Příjemné pracovní prostředí</li>
<li> Týden dovolené navíc</li>
<li> Vánoční prémie</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".