Volné pracovní místo  .NET LEADER

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-10-217670. Jste zkušeným programátorem? Máte manažerské dovednosti a praxi s vedením týmu?<br/>Máte znalost platformy .NET a kreativní myšlení?<br/>Pokud ano, ozvěte se nám na pozici .NET LEADER.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vedení týmu programátorů</li>
<li> analýza požadavků klientů společnosti a návrh vhodného řešení</li>
<li> komunikace se zákazníkem, analytickým týmem i napříč vývojovými týmy</li>
<li> aktivní podílení se na návrhu architektury systémů</li>
<li> programování v jazyce .NET C#</li>
<li> rozšiřování a úprava funkčnosti systémů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání v IT</li>
<li> praxe v oboru min. 5 let</li>
<li> prokazatelné zkušenosti s vedením týmu</li>
<li> zkušenosti s programováním v jazyce .NET </li>
<li> týmový hráč</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 25 dní dovolené</li>
<li> 3 sick days</li>
<li> firemní notebook </li>
<li> kafeterie</li>
<li> možnost částečného home office</li>
<li> práce na zajímavých projektech</li>
</ul>