Volné pracovní místo  Netradiční C# vývojář

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 2-10-226575. Láká Vás práce pro jednu z TOP výrobních společnosti v odvětví? Máte již nějakou zkušenost s programováním v C# na .Netové platformě? A chtěl by jste za sebou vidět své výsledky, kdy něco vymyslíte a pak si vyzkoušíte v praxi jak to funguje?<br/>
<br/>Pokud ano, máme šanci tohle je šance právě pro Vás.<br/>
<br/>Co bude Vaším úkolem?<br/>
<ul>
<li> Vývoj softwaru pro výrobní zařízení a následná implementace systému</li>
<li> Komunikace s hlavní výrobou v Číně</li>
<li> Kontrola naimplementovaného softwaru ve výrobě</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Zkušenost s programováním v C# - šikovní absolventi i zkušenější programátoři</li>
<li> Být schopen komunikovat se zahraničím v Angličtině (převážně Čína)</li>
<li> Ochota cestovat občasného cestování v rámci Prahy</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Bonusy a odměny</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Mobilní telefon</li>
<li> Sick days</li>
<li> Team buildingy</li>
<li> Možnost kariérního růstu v rámci společnosti</li>
</ul>a další...