Volné pracovní místo  SERVISNÍ TECHNIK #3706724

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, zahraniční společnost zabývající se zdravotní péčí, kandidáty/kandidátky na pozici

SERVISNÍ TECHNIK

Popis pozice / Náplň práce:
· Instalace a servis diagnostických zobrazovacích systémů
· Servis a údržba RTG, ultrazvuky, CT
· Místo působení Morava

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· SŠ/VŠ vzdělání technického směru
· Zkušenosti se servisem RTG, ultrazvuků nebo CT
· Praxe z obdobné pozice min. 2 roky
· AJ na komunikativní úrovni, technická úroveň
· Znalost Moravy
· Časová flexibilita
· Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
· Lokalita výkonu práce - Morava

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Odpovídající finanční ohodnocení
· Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
· Školení, další kurzy a vzdělávání
· Bohatý systém benefitů

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici použijte prosím možnost „Odpovědět“.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.