Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce, Služby
Pozice:
Krejčí / švadlena
Lokalita:
Brno-venkov
Může se Vám hodit:
Krejčí / švadlena Brno-venkov

Volné pracovní místo Nopování-vyšívání v IVANČICÍCH na HPP, 13 000 Kč

aktivní
SODAT, s.r.o.
Místo pracoviště
Ivančice
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Hledáme šikovné pracovníky na pozici Vyšívání-nopování do textilního závodu. Máte-li zkušenost z oboru nebo jste prostě šikovní, pracovití a máte zájem o práci na HPP, tak nám pošlete Váš životopis!

Náplň práce:

  • Nopování – odstranění příměsků (nopky, uzlíčky a jiné nečistoty) z hotových textilií
  • Šití a vyšívání
  • Práce v poklidném a tichém prostředí

Požadujeme

  • DOBRÝ ZRAK!
  • Pracovitého, manuálně zručného, samostatného a zodpovědného člověka
  • Praxe v textilním oboru výhodou, ale NIKOLIV podmínkou

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Dlouhodobá spolupráce na HPP ve stabilní společnosti
  • Hodinová hrubá mzda: od 67,40 Kč + příplatky dle kolektivní smlouvy
  • 20 dní dovolené
  • Příspěvek na stravu
  • Možnost kariérního růstu
  • Jednosměnný provoz
  • Nástup: IHNED
  • Místo výkonu práce: IVANČICE!!!