Volné pracovní místo  NORMOVAČ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 12-30-216060. Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici NORMOVAČ.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> analýza práce a pracovního výkonu</li>
<li> normování pracovního výkonu</li>
<li> měření a analýza efektivity využití lidských zdrojů a strojních zařízení</li>
<li> zpracování podkladů </li>
<li> proces neustálého zlepšování</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ strojírenství, průmyslové inženýrství výhodou</li>
<li> praxe ve strojírenství v oblasti průmyslového inženýrství, lean management, technologická příprava výroby výhodou</li>
<li> znalosti metod analýzy práce, měření a a normování pracovního výkonu</li>
<li> znalost ergonomie pracoviště</li>
<li> znalost technik a metod lean managementu</li>
<li> komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka</li>
<li> pokročilá znalost MS Excel</li>
</ul>

Nabízíme

1. Pololetní bonusy ( dohromady 13. plat, letní po roce, zimní poměrnou částí ihned)<br/>2. Motivační příplatek (proplácení 1 týden dovolené navíc, nárok po roce) - dovolená ve standardní délce 4 týdnů<br/>3. Stravenky - hodnota 60,- Kč, zaměstnanec platí 17,- (nebo obědy se stejným doplatkem)<br/>4. Zaměstnanecké akce ( v létě pro rodiny s dětmi, vánoční večírek pro zaměstnance)<br/>5. Podpora jazykového a dalšího vzdělávání <br/>6. životní pojištění, firemní bezúročné půjčky ( kritérií je několik, vysvětlíme při nástupu)<br/>7. Občasné akce pro zaměstnance (cyklodresy nebo sportovní oblečení za snížené ceny), slevové poukázky na procedury do lázní...)<br/>8. Volno nad zákonný rámec při svatbách a pohřbech<br/>9. Každoroční navyšování mezd