Volné pracovní místo  Obchodně technický manager

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta výrobní společnost působící v oboru stavebnictví aktuálně obsazujeme výše jmenovanou pozici

Náplň:
  • akvizice klientů
  • návrhy technických řešení a tvorba cenových nabídek
  • uzavírání smluv
  • reprezentace značky

Požadujeme:
  • ukončené SŠ vzdělání obor stavebnictví
  • osobnost samostatnou zodpovědnou spolehlivou aktivní průbojnou odolnou vůči stresu komunikativní
  • znalost anglického nebo polského jazyka
  • orientaci v produktech požárního zabezpečení velkou výhodou
  • ŘP sk. B
  • časovou flexibilitu ochotu cestovat a pracovat v terénu
  • nástup možný dle domluvy

Nabízíme:
  • perspektivní zaměstnání u významné výrobní společnosti
  • velmi zajímavé platové podmínky vysoký fix + % ze zisku
  • osobní automobil telefon notebook
pružnou pracovní dobu
možnost home office
  • rozšiřování znalostí nejnovějších technologií

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".