Volné pracovní místo  OBCHODNĚ TECHNICKÝ PORADCE - spojovací materiál , ref.č. 306

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti distribuce a servisu spojovacího materiálu a kotevní techniky, hledáme vhodné uchazeče na pozici obchodní zástupce pro Hradec Králové a okolí.

Region: Hradec Králové, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Semily, Nový Jičín

Pracovní náplň:
  • kontaktování nových zákazníků
  • denní telefonický kontakt se zákazníkem
  • pravidelná komunikace se stávajícími zákazníky
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC – MS Office
  • související administrativa

Požadujeme

  • SŠ vzdělán, s maturitou (v odůvodněných případech vyučení)
  • dobrý vztah k technice
  • řidičský průkaz skupiny B
  • bydliště v uvedeném regionu a okolí
  • odpovědný přístup k plnění úkolů

Nabízíme

  • zajímavou práci
  • automobil i k osobnímu užívání
  • mobilní telefon
  • motivující platové ohodnocení
  • zázemí prestižní společnosti
  • odborné nástupní školení
  • nástup dohodou

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".