Volné pracovní místo  OBCHODNĚ-TECHNICKÝ SPECIALISTA #4043588

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
náš klient, významný mezinárodní výrobce a distributor stavební chemie (systémy na ochranu a sanaci staveb) – posiluje svůj obchodní tým o další kolegy.

V současné době hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ SPECIALISTA

Popis pozice / Náplň práce:
· Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v daném regionu
· Kompletní péče o stávající přidělené portfolio zákazníků
· Usilování o dosažení stanovených prodejních cílů
· Jednání se zákazníky z řad maloobchodů a stavebnin
· Sledování trhu a potřeb zákazníků
· Reporting za svěřený region

Požadujeme

Požadujeme:
· Min. SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
· Znalost stavebních materiálů a stavební chemie PODMÍNKOU
· Prokazatelné zkušenosti na obchodní pozici PODMÍNKOU
· Znalost daného regionu a potenciálních zákazníků PODMÍNKOU
· Samostatnou a silnou osobnost s orientací na zákazníka
· Výborné komunikační, prezentační a obchodní dovednosti
· Pozitivní a energický přístup, obchodního ducha
· ŘP skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

Nabízíme:
· Zázemí rozvíjející se společnosti s dlouholetou tradicí (již více než 60 let)
· Možnost seberealizace a uplatnění obchodně-technických znalostí
· Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
· Velice zajímavé finanční ohodnocení + prémie + bonusy z obratu
· Služební automobil i soukromým účelům, mobilní telefon, notebook
· Pružnou pracovní dobu, možnost Home Office
· Nástup možný ihned
· Region: Praha

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte možnost „odpovědět“.

Veškeré došlé reakce budou zpracovány výhradně společností PeopleConsulting, proto pro případné otázky kontaktujte pana Ing. Ondřeje Hromjaka.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

„Prohlašuji, že na základě mnou zaslaných přesných a pravdivých podkladů souhlasím odpovědí na tento inzerát s tím, že společnost People Consulting s.r.o. se sídlem Za Zrcadlem 184, 251 01 Říčany u Prahy - Babice, IČO: 27960382 bude mnou zaslané podklady využívat ke zpracování za účelem zprostředkování zaměstnání, a to i včetně poskytnutí osobních údajů třetím osobám. Jsem si vědom/a svých práv podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejména o právu tento souhlas kdykoli odvolat. Pověřuji společnost People Consulting s.r.o. k získávání referencí od zaměstnavatele a k poskytování relevantních informací týkajících se údajů o mém zaměstnání. Údaje poskytuji dobrovolně a z vlastního zájmu a uvědomuji si, že uvedení jakékoliv nepravdivé informace, neuvedení podstatné informace nebo klamání je důvodem k okamžitému zrušení možnosti získání zaměstnání.“
Pokud nesouhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, sdělte nám tuto skutečnost a my Vaše údaje obratem vymažeme.