Volné pracovní místo  OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE, až 50 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 11-13-224853. Máte zkušenost s obchodem? Víte, co znamená termín třískové obrábění? Máte vzdělání technického směru? Chcete si sami organizovat svůj čas? Pak hledáme právě Vás!<br/>
<br/>Náplň práce: <br/>
<ul>
<li> péče o svěřené klienty</li>
<li> minimální akvizice</li>
<li> jednání s klienty o technických specifikacích produktů</li>
<li> příprava a návrh obchodních řešení</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání technického směru</li>
<li> zkušenost s třískovým obráběním </li>
<li> zkušenost s prodejem technických produktů podmínkou</li>
<li> řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič</li>
<li> komunikativnost, příjemné vystupování</li>
<li> profesionální přístup</li>
<li> vysoké pracovní nasazení</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost dále nabízí zajímavý systém firemních výhod, možnost odborného a profesního růstu, zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti.<br/>
<ul>
<li> nástupní plat 30 - 50 000Kč/měs.</li>
<li> auto, mobil, notebook i pro soukromé účely</li>
<li> 25 dní dovolené</li>
<li> stravenky</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.