Volné pracovní místo  OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE ČR/SR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Máte obchodního ducha? Jste zákaznicky orientovaný a chcete pracovat se specifickými strojírenskými produkty, které jsou na českém a slovenském trhu dominantou? V tom případě mi pošlete Váš životopis!<br/>
<br/>Co Vás čeká:<ul>
<li> Budete komunikovat s řediteli malých společností až po Top management velkých korporací</li>
<li> Pečovat o stávající zákazníky, akvizice nových zákazníků (servis, prodej, kooperace)</li>
<li> Aktivní vedení projektů ve spolupráci s dceřinou společnosti v Německu a vedením v ČR</li>
<li> Rozvoj odbytové strategie pro svěřený trh</li>
<li> Reporting</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ / VŠ vzdělání (obchodní, technický směr)</li>
<li> Německy/Anglicky jazyk na komunikativní úrovni pro denní využití</li>
<li> Znalost Microsoft Office, SAP – výhoda</li>
<li> Prodejní zkušenosti v B2B oblasti, vynikající prodejní a vyjednávací schopnosti</li>
<li> Vysoká schopnost „Time-managementu“ </li>
<li> Tah na branku, proaktivní přístup, vysokou zákaznickou orientaci, flexibilní reakce</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Bonusy</li>
<li> Automobil, i pro soukromé účely</li>
<li> Mobilní telefon</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Flexibilní pracovní doba</li>
<li> Home Office</li>
</ul>