Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE (PRAHA,STŘ.ČECHY)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Máte zkušenosti ze stavebnictví a z obchodní pozice? Baví Vás ochod? Nechcete sedět celý den v kanceláři? Chcete být pány svého času? Pak hledáme právě Vás.

Stabilní česká společnost rozšiřuje svůj tým o nového obchodně-technického reprezentanta pro oblast Praha a střední Čechy.

Náplň práce:
  • Získávání nových obchodních zakázek v sekci větších a středních podniků
  • Vedení obchodních jednání
  • Vyjednávání podmínek spolupráce
  • Tvorba cenové nabídky
  • Reporting, administrativa
  • Práce v terénu i z domova

Požadujeme

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně v oboru stavebnictví, ovšem není podmínkou)
  • Prokazatelné zkušenosti z obchodní pozice
  • Schopnost pracovat na home office
  • Znalost NJ nebo AJ je výhodou
  • Výhodou je zkušenost s realizací staveb, zateplováním domů, atp.

Nabízíme

Nabízíme:
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Systém zaměstnaneckých benefitů

Praha

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás