Volné pracovní místo  Obchodně-technický zástupce pro oblast Moravy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Významná obchodní společnost, výhradní zastoupení renomovaného výrobce eletromechanických komponent pro průmyslový trh v ČR hledá do svého týmu vhodné a mimořádně schopné kandidáty na pozici "Obchodně-technický zástupce pro oblast Moravy".

Náplň práce:
  • zodpovědnost za výsledky prodeje v dané oblasti
  • udržování kontaktu se stávajícími klienty
  • akvizice nových zákazníků
  • tvorba nabídek, koordinace zakázek
  • prezentace společnosti na odborných veletrzích a výstavách

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického či obchodního směru
  • cca 2-3 roky praxe na obchodně-technické pozici podmínkou
  • orientaci na průmyslovém trhu v elektrotechnickém oboru
  • obchodní dovednosti, schopnost vést obchodní jednání
  • samostatnost, zodpovědnost, iniciativu
  • komunikační a prezentační dovednosti, loajalitu
  • ŘP sk. B, ochotu cestovat a učit se novým věcem
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • znalost AJ výhodou

Nabízíme

  • samostatnou, náročnou a zajímavou práci u perspektivní dynamické společnosti
  • možnost osobního i profesního růstu
  • odpovídající platové ohodnocení + provize z uzavřených obchodů
  • osobní automobil, notebook, mobilní telefon
  • firemní vzdělávání, především odborné

Nástup: Ihned
Lokalita: Morava
Mzda: cca 20.000,- Kč + provize

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".