Volné pracovní místo  OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE, ref. č. V-310

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti energetiky a automatizace, hledáme vhodné uchazeče na pozici

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Náplň práce:

  • vyhledávání obchodních příležitostí a zpracování nabídek
  • technická část řešeného projektu
  • zpracování kalkulace nákladů a spolupráce na komerční části nabídky
  • technická jednání se zákazníky ve spolupráci s obchodníkem, udržení a rozvíjení vysoké úrovně vztahů se stávajícími zákazníky a partnery
  • rozvoj strategických plánů, kontrola odhadů a nákladů u jednotlivých projektů, posílení nabídkových nástrojů a procesů řízení
  • spolupráce s ostatními členy týmu
  • podílení se na rozvoji technických znalostí v týmu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici
  • znalost angličtiny na aktivní úrovní
  • organizační a vyjednávací schopnosti, orientace na zákazníka
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • práci s moderními technologiemi, rozvoj jazykových dovedností s možností aktivního využití cizích jazyků
  • spolupráci na mezinárodních projektech
  • široké spektrum firemních benefitů

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.