Zařazeno v oborech:
Administrativa
Pozice:
Asistentka
Lokalita:
Teplice
Může se Vám hodit:
Asistentka Teplice

Volné pracovní místo OBCHODNÍ ASISTENTKA/ ÚSTECKÝ KRAJ/KAV

aktivní
Kariéra spol. s r.o.

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Místo pracoviště
Teplice
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • komunikace s obchodními partnery a klienty
  • zpracování objednávek od zákazníků (příjem, potvrzení, vystavení průvodních dokladů k dodávkám)
  • zajištění přepravy zboží ke koncovému zákazníkovi
  • obchodní a administrativní podpora obchodních manažerů a obchodního ředitele
  • kontrola a evidence přijatých faktur, dodacích listů
  • kontrola plateb
  • zodpovědnost za plnění prodejních plánů
  • úzká spolupráce s účetním oddělením

Požadujeme

Požadujeme:

  • Výborné organizační schopnosti
  • Chuť samostatně pracovat a dosahovat dohodnutých cílů
  • Vynikající komunikační dovednosti
  • Kreativní osobnost přinášející nové nápady a cesty
  • Znalost MS Office
  • Jazykové znalosti: NJ velkou výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Nabízíme:

  • Samostatná práce s vysokou mírou kreativity a svobody v rozhodování
  • Zázemí české moderní rychle se rozvíjející společnosti
  • Finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům
  • Pružná pracovní doba
  • Nadstandardní pracovní prostředí
  • Profesní růst
  • Home office, mobilní telefon, počítač, dovolená a jiné benefity

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail pomocí volby „odpovědět“ a uvádějte značku 35823/KAV

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2014. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Jiná sdělení

Pro společnost působící v oblasti zemědělského hospodářství a dřevozpracující průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

OBCHODNÍ ASISTENTKA/ ÚSTECKÝ KRAJ/KAV