Volné pracovní místo Obchodní konzultant - Personalistika - Pardubice

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Pardubice
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Do našeho rozšiřujícího se týmu hledáme nového zkušeného kolegu či kolegyni na pozici HR/sales koordinátora.

Náplň práce:

  • akvizice nových klientů v rámci Pardubic
  • obchodní jednání s klienty a dojednání podmínek spolupráce
  • zadávání a správa pracovních pozic
  • vyhledání a oslovení vhodných uchazečů
  • pohovory s uchazeči
  • týdenní report nadřízenému managerovi

Požadujeme:

  • praxe v obchodním jednání nebo praxe v personální oblasti (HR manager HR koordinátor Personalista) – min. 2 roky – podmínkou
  • samostatnost spolehlivost flexibilitu schopnost sebemotivace
  • odolnost vůči stresu disciplínu v rámci plnění úkolů
  • znalost AJ NJ nebo jiného jazyka – výhodou
  • bydliště: Pardubice a okolí

Nabízíme:

  • nadstandardní platové možnosti (ohodnocené podle výkonu – neomezeno horní hranicí)
  • samostatnou pozici odpovědnou vedoucímu managerovi
  • úvodní školení podpora a pomoc ze strany managera (obchodní jednání dojednání smluvních podmínek atd.)
  • možnost kariérního růstu na pozici managera – vedení vlastního týmu (v horizontu 6 měsíců dle odvedených aktivit)
  • práce na ŽL (možnost přejít plynule dle možností)

Zaujala Vás naše nabídka? Splňujete inzerované požadavky? Kontaktujte nás! Zašlete nám váš strukturovaný životopis pomocí volby „odpovědět“. Zaručujeme seriózní jednání.