Volné pracovní místo  OBCHODNÍ MANAŽER ERP

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 5-10-231610. Orientujete se v oblasti informačních technologií a rádi byste to spojili s obchodní činností?<br/>
<br/>Jste obchodník tělem i duší?<br/>
<br/>Hledáme obchodního nadšence s reprezentativním vystupováním a pozitivním přístupem. Hledáme člověka, který se nebojí jednat s managementem firem. Hledáme OBCHODNÍHO MANAŽERA.<br/>
<br/>Co Vás čeká:<br/>
<ul>
<li> aktivní vyhledávání nových potenciálních zákazníků</li>
<li> prezentace informačního systému ve firmách</li>
<li> vedení obchodních jednání s managementem</li>
<li> příprava nabídek novým zákazníkům</li>
<li> organizace obchodních akcí pro zákazníky</li>
<li> spolupráce s realizačním týmem odborných konzultantů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání</li>
<li> prokazatelná zkušenost s obchodem</li>
<li> orientace na trhu informačních technologií</li>
<li> AJ výhodou</li>
<li> ŘP. sk B - aktivní řidič</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> fixní mzda + variabilní složka až 30 000 Kč</li>
<li> týden dovolené navíc</li>
<li> příspěvek na sport</li>
<li> firemní a týmové akce</li>
<li> příjemné pracovní prostředí</li>
</ul>