Volné pracovní místo  OBCHODNÍ MANAŽER - OKNA - STŘEŠNÍ SVĚTLÍKY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je výrobní společnost, která se specializuje na komplexní řešení požárního odvětrání přirozeným i nuceným způsobem.
V současné době hledá nového člena svého obchodního týmu na pozici:

OBCHODNÍHO MANAŽER/KA - OKNA - STŘEŠNÍ SVĚTLÍKY A ZOKT

NÁPLŇ PRÁCE:
  • akvizice obchodních partnerů, stavebních firem a developerů
  • jednání s klienty, péče o stávající klienty
  • získávání a řešení nových zakázek
  • zpracování nabídek, uzavírání smluv

POŽADUJEME:
  • SŠ, nejlépe stavebního či strojírenského zaměření výhodou
  • obchodní zkušenosti podmínkou
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat
  • znalost anglického nebo polského jazyka
  • obchodního ducha a tah na branku
  • aktivní přístup, samostatnost, spolehlivost

NABÍZÍME:
  • zázemí silné rozvíjející se společnosti
  • atraktivní platové ohodnocení a prémiový systém (20.000 - 60.000 Kč)
  • důkladné zaškolení
  • služební automobil (po zapracování i k soukromým účelům)
  • home office

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.