Volné pracovní místo  Obchodní manažer pohonné hmoty

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Stabilní česká firma se sídlem v ústeckém kraji hledá pro posílení svého týmu obchodníků vhodného kandidáta na pozici obchodního manažera.

Náplň práce:

plnění plánu obchodu tedy adekvátní vstup objednávek s požadovaným výnosem pomocí aktivního kontaktu se zákazníky
vyhledávání nových vztahů se zákazníky ze svěřené oblasti udržování kontaktů a vytváří dobrých obchodních vztahů
vyjednání parametrů zakázky odpovídající potřebám a zájmům zákazníka i možnostem a zájmům firmy
tvorba nabídek a prezentace řešení zákazníkovi
dávání podnětů pro marketingové aktivity a napomáhání při tvorbě a realizace marketingových kroků vedoucích k budování obchodu i značky firmy
plánování ročního obratu jednotlivých zákazníků tvoření a hodnocení obchodních analýz vedoucích k podpoře obchodní strategie firmy
podílení se na vytvoření obchodního plánu ve svěřeném portfoliu zákazníků
rozvoj obchodní a marketingové strategie firmy a průběžné předkládání informace o vývoji trhu a návrhů obchodního rozvoje firmy
aktivní účast na poradách obchodního týmu

Požadavky na kandidáta:

  • praxe na odchodní pozici v oblasti distribuce a prodeje pohonných hmot podmínkou
  • středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • německý jazyk na komunikativní úrovni výhodou
  • orientace a zkušenost se zodpovědností za obchodní formuláře
  • znalost kancelářských programů a schopnost zodpovědného vedení administrativy
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:
stabilní zaměstnání v zavedené společnosti
odpovídající platové ohodnocení
kolektiv lidí zapálených pro jeden cíl
možnost profesního růstu
zaškolení
moderní pracovní prostředí
mobilní telefon PC služební automobil i soukromým účelům
benefity ( stravenky příspěvek na penzijní připojištění)

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".