Volné pracovní místo  OBCHODNÍ MANAŽER - PRŮMYSLOVÁ FILTRACE (Ostrava) - ref. č. 189

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je největší výrobce a dodavatel elementů pro průmyslovou filtraci plynů a kapalin ve střední a východní Evropě, člen mezinárodní skupiny a spoluřešitel výzkumných projektů v oboru nanotechnologie, držitel několika patentů a inovátor s dvacetiletou tradicí hledá pro obchod a realizaci projektů v oblasti průmyslové filtrace obchodního manažera

Náplň práce:
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků pro prodej produktů v oblasti průmyslové filtrace
  • account management a péče o stávající zákazníky
  • technické a aplikační řešení obchodních případů
  • řízení zpracování cenových nabídek
  • týmová spolupráce při realizaci objednávek s podporou prodeje a výrobou
  • sledování konkurence
  • sledování nejnovějších trendů ve vývoji nových materiálů
  • příprava obchodního plánu, jeho periodické vyhodnocování, evidence příležitostí
  • používání firemních CRM, WorkFlow a ERP systémů
  • reportování obchodnímu řediteli

Region OSTRAVA.
Nástup: Ihned / dohodou

Požadujeme

  • VŠ technického směru (vzděl. v oblasti energetiky výhodou)
  • technická kreativita, smysl pro hledání nových technických a aplikačních řešení (vyhledávání nových materiálů, výhod vůči konkurenci)
  • AJ, znalost také NJ výhodou, schopnost výhledově se pohybovat na zahraničních trzích
  • organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost v řešení svěřených úkolů
  • ochotu cestovat v rozsahu min. 30% pracovního času
  • flexibilita, ochota učit se novému, systematičnost s důrazem na dotáhnutí svěřeného úkolu/projektu
  • spolehlivost a loajalita
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • perspektivní a odpovědnou práci v prosperující středně velké společnosti
  • příležitost úzce spolupracovat s největšími odborníky z oblasti průmyslové filtrace v ČR
  • nadprůměrné finanční ohodnocení, variabilní složka závislá na výsledcích, podíl na ročním zisku
  • prostředí mezinárodního obchodu a nadnárodní euro-korporace
  • příležitost k dalšímu osobnímu a profesnímu růstu
  • zaměstnanecké výhody (dotované stravování, zaměstnanecké benefity)
  • firemní vzdělávání, odborné i jazykové
  • účast na předních zahraničních konferencích a veletrzích
  • firemní automobil, notebook, mobilní telefon
  • příležitostná práce z domova s využitím mobilních technologií
  • flexibilní pracovní doba
  • mladý pracovní tým, který se baví nejen prací

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".