Volné pracovní místo  Obchodní manažer - technicky znalý

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme posilu do našeho obchodního týmu na pozici - OBCHODNÍHO MANAŽERA -

Vaším úkolem bude :

plnění plánu obchodu pomocí aktivního kontaktu se svěřenými zákazníky
cestování napříč republikou
akvizice a retence v poměru 40 - 60
implementace požadovaného s možným tvorba nabídek a prezentace řešení zákazníkovi
dávání podnětů pro marketingové aktivity a budování obchodu i značky firmy
plánování ročního obratu jednotlivých zákazníků tvoření a hodnocení obchodních analýz vedoucích k podpoře obchodní strategie firmy
průběžné předkládání informace o vývoji trhu a návrhů obchodního rozvoje firmy
aktivní účast na poradách obchodního týmu
pravidelná účast na klíčových schůzkách s realizačním týmem v rámci své kompetence (zahájení projektu 3D předpřejímka přejímka)

Požadujeme:

min. VŠ nebo SŠ s maturitou v oboru průmyslové automatizaci nebo podobném
praxe v oboru: 5 let minimálně 2 roky praxe v oblasti obchodu
jazykové znalosti: AJ nebo NJ slovem i písmem
znalost PC a MS Office
znalost jednání se zákazníky
obchodní a manažerské dovednosti
řidičský průkaz B ochota cestovat na denní bázi

Nabízíme:

stabilní zaměstnání v zavedené společnosti s orientací na mezinárodní spolupráci
zaměstnanecký poměr
nadstandardní základní platové ohodnocení + provize
přímý kontakt s technickými a technologickými novinkami
kolektiv lidí zapálených pro jeden cíl
profesní růst
vzdělávání v oboru
moderní pracovní prostředí
mobilní telefon PC služební automobil i soukromým účelům
stravenky příspěvky na pojištění sick day rodinné benefity (při narození dítěte atd.)

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".