Volné pracovní místo  OBCHODNÍ MANAŽER-TRENÉR, ref. č.: IV 063

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Náš klient se profiluje v oblasti právního a ekonomického software. Věnují se realizacím tzv. nadstavbových programů, které nacházejí uplatnění jak ve firemní sféře, tak i v oblastech státní správy a neziskových organizací. Mezi jejich spokojené klienty patří především malé a střední firmy do 50 zaměstnanců.

Pro posílení obchodního týmu v současné době hledají zkušeného kolegu na pozici:

OBCHODNÍ MANAŽER-TRENÉR

Náplň práce:

  • realizace nástupních tréninkových aktivit
  • školení, rozvoj a koučování zaměstnanců
  • rozvoj prodejních dovedností, procesních a produktových znalostí
  • nábor zaměstnanců na obchodní pozice
  • realizace výběrových řízení

Nástup: možný ihned
Pracoviště: Brno

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné obchodní/personální pozici podmínkou
  • schopnost motivovat, vést a rozvíjet lidi
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • dobrá znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • možnost realizace
  • přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení a benefity

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.