Volné pracovní místo  OBCHODNÍ MANAŽER, zahraniční trhy

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Náš klient, prosperující společnost, Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Obchodního manažera pro zahraniční trhy.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> akvizice nových zahraničních klientů</li>
<li> péče o stávající zahraniční klientelu</li>
<li> nabídka produktů a služeb</li>
<li> příslušná administrativa</li>
<li> reprezentace společnosti na veletrzích</li>
<li> reporting nadřízeným</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ ekonomického směru</li>
<li> znalost AJ na výborné úrovni</li>
<li> zkušenosti z oblasti obchodu </li>
<li> orientace v oblasti mezinárodního obchodu</li>
<li> obchodní a prezentační dovednosti</li>
<li> samostatnost</li>
<li> ochota učit se novým věcem</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> roční prémie při splnění plánu</li>
<li> různé příspěvky (dopravné, stravné, sportovní aktivity aj.)</li>
<li> odměny nejlepším zaměstnancům</li>
<li> denní komunikace v AJ</li>
</ul>