Volné pracovní místo  Obchodní / Projektový manažer (AJ)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Vyhledávat nové obchodní příležitosti v ČR i v zahraničí
Získávat nové klienty pro český i mezinárodní obchodní trh
Komunikovat se stávajícími klienty, prohlubovat obchodní vztahy
Vytvářet obchodní a cenové nabídky
Vést obchodní meetingy a jednání
Projednávat podmínky obchodu a navrhovat smlouvy
Komunikovat s konstruktéry, poskytovat technické poradenství
Pracovat na aktuálních projektech (nabídky, zpracování poptávek)
Cestovat po ČR i v zahraničí (zahraničí párkrát do roka)
Spoluvytvářet cenovou politiku i obchodní strategii firmy

Požadujeme

Máte již zkušenosti s obchodem či/a řízení projektů nebo vás to láká? Do menší společnosti hledáme posilu obchodního týmu pro českou i zahraniční klientelu. Potřebujeme aktivní angličtinu (min. B1), technické vzdělání výhodou. Fix+provize, služební mobil a notebook, pružná pracovní doba, 25 dní dovči.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí stabilní strojírenské společnosti
Fixní plat + odměny dle výkonu
Služební mobilní telefon, notebook
Flexibilní pracovní doba
Sick days
Možnost osobního a profesního rozvoje
Možnost dalšího vzdělávání
25 dní dovolené
Závodní stravování, příspěvky
Výhodné mobilní rodinné tarify
Firemní akce
Cestování po ČR i zahraničí
Místo výkonu práce: region Třebíč

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS PRACOVNÍ POZICE? TAK NÁM POŠLETE AKTUÁLNÍ ŽIVOTOPIS A POVÍME SI VÍCE!