Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ŘEDITEL pro ČR #3567924

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, úspěšnou a dobře prosperující výrobní a obchodní společnost v oboru spojovacího materiálu, kandidáty/kandidátky na pozici:

OBCHODNÍ ŘEDITEL ČR PRO OBLAST SPOJOVACÍ MATERIÁLY

Popis pozice/náplň práce:
Zodpovědnost za výsledky obchodního týmu
Vedení, rozvoj a motivace obchodního týmu (4-8 podřízených)
Zavádění nového produktu na trh (1 na trhu)
Budování dlouhodobých obchodních vztahů s klienty
Péče o významné klienty, vyjednávání obchodních podmínek
Monitoring a analýza trhu, vývojových trendů a nových obchodních příležitostí
Reporting s podporou administrace

Požadujeme

Náš klient požaduje:
VŠ/SŠ vzdělání nejlépe STAVEBNÍHO zaměření
Manažerské zkušenosti v oboru stavebnictví spojovací materiál min. 3 roky PODMÍNKOU
Předchozí zkušenost s vedením malého obchodního týmu alespoň 2 podřízených podmínkou
Znalost anglického jazyka minimálně B2 PODMÍNKOU – nadřízený ze zahraničí, denní komunikace v AJ
Osobnost silně obchodně orientovaná - prokazatelné úspěšné obchodní výsledky zasílejte prosím společně s Vaším profilem
Znalost trhu tepelná izolace, upevňovací technika výhodou
Strategické myšlení, proaktivní přístup k práci, dynamická osobnost, schopnost sebemotivace a motivovat podřízené
Řidičský průkaz sk. B, ochota denně cestovat
Bydliště - Praha nebo Čechy v dojezdové vzdálenosti cca 1,30 hodiny do Prahy – zodpovědnost za region Čechy

Nabízíme

Náš klient nabízí:
Zajímavou pracovní příležitost v nadnárodní, úspěšné společnosti
Možnost Home Office - volná pracovní doba
Mzdu 50-60.000Kč + odměny
Možnost profesního a osobního rozvoje
Intenzivní vstupní trénink včetně metodického vedení přímým nadřízeným
Práci v motivovaném týmu mladých lidí

Jiná sdělení

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.