Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ŘEDITEL PRO TECHNICKÝ SMĚR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Máte zkušenosti na seniorských obchodních pozicích v technickém oboru?
Rádi byste v rámci svého zaměstnání cestovali do zahraničí?
Jste vyzrálá, reprezentativní osobnost?

Pokud ano, pak je naše nabídka určena právě Vám!

Mezinárodní společnost se sídlem na Vysočině, která působí v oblasti dřevařského průmyslu, hledá do svého týmu nového člena na pozici:

OBCHODNÍ ŘEDITEL PRO TECHNICKÝ SMĚR

Náplň práce:

  • zodpovědnost za obchodní oddělení
  • marketingové aktivity, účast na výstavách a veletrzích
  • péče o stávající strategické zákazníky, vyhledávání nových příležitostí
  • zajištění poprodejních zákaznických služeb
  • sledování situace na trhu
  • spolupráce s technickým oddělením společnosti
  • časté služební cesty do zahraničí
  • reporting generálnímu řediteli

Požadujeme

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání obchodního nebo technického směru
  • aktivní znalost angličtiny podmínkou, německý jazyk velkou výhodou
  • prodejní zkušenosti v zahraničí nutností - v technickém směru!
  • velmi dobré komunikační schopnosti, chuť obchodovat a reprezentovat
  • orientace na výkon
  • organizační schopnosti, flexibilita, ochota cestovat do zahraničí
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

Nabízíme:

  • zázemí a jistotu zahraniční společnosti s dlouhodobou tradicí
  • samostatnou práci s vysokou mírou samostatnosti
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • nadstandardní finanční ohodnocení, prémiový systém
  • notebook a mobilní telefon, služební vůz po zapracování
  • odborný růst
  • flexibilitu a časovou nezávislost – samostatné organizování času
  • trvalý pracovní poměr

Místo výkonu práce: Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce Obchodního ředitele pro technický směr na Vysočině? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu pomocí volby "odpovědět". Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás