Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ŘEDITEL, ref.č. M 301

Lokalita a další
Vzdělání Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro svého klienta, českou společnost s postavením lídra na trhu impulzivních dárků, blahopřání a dárkového balícího sortimentu hledáme kandidáty a kandidátky se zkušenostmi s řízením obchodního oddělení na pozici

OBCHODNÍ ŘEDITEL

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

  • řízení obchodní činnosti společnosti Nekupto v ČR a SR
  • vedení, motivování, kontrola a hodnocení obchodního týmu
  • řízení exportních aktivit (účast na veletrzích, komunikace se zahraničními zájemci, získanými z veletrhů nebo z jiných zdrojů, příležitostné osobní jednání se zahraničními zákazníky v rámci střední Evropy)
  • tvorba a realizace strategických obchodních a prodejních plánů , akvizičních plánů
  • zodpovědnost za plnění prodejních plánů a dosahování stanovených prodejních ukazatelů
  • aktivní spoluúčast na produktové strategii společnosti a cenotvorbě
  • aktivní komunikace se stávajícími KA zákazníky, akviziční činnost na úrovni KA zákazníků, vedení ročních a ostatních klíčových jednání s KA zákazníky, péče o vybrané KA zákazníky

TERMÍN MOŽNÉHO NÁSTUPU: dohodou
LOKALITA: Brno

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • 4-5 let zkušeností s řízením obchodního týmu
  • min. 3 roky zkušenosti na pozici manažera pro klíčové zákazníky (KAM / key account manager)
  • organizační a analytické schopnosti
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • schopnost týmové práce
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • dobrá znalost AJ (aktivní verbální a písemná komunikace se zahraničím)
  • výborné ovládání běžných kancelářských aplikací na PC

Nabízíme

  • perspektivní práce ve stabilní české společnosti, která je lídrem ve svém oboru v ČR/SR
  • platové ohodnocení odpovídající dovednostem a zkušenostem
  • zajímavá a různorodá práce

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".