Volné pracovní místo  Obchodní ředitel

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Usilujete o profesionální seberealizaci a zároveň chcete přispět ke změnám v jedné z významnějších společností?<br/>
<br/>Pro našeho klienta na BRUNTÁLSKU, hledáme vhodného kandidáta na pozici OBCHODNÍHO ŘEDITELE. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> stabilizace stávajicícho obchodního týmu</li>
<li> tvorba obchodní strategie v součinosti s TOP managementem </li>
<li> péče o stávající klienty společnosti + vyhledávání </li>
<li> technická podpora zákazníkům</li>
<li> vedení projektů</li>
</ul>

Požadujeme

Uvítáme kandidáty, kteří splňují následující požadavky:<br/>
<ul>
<li> VŠ vzdělání </li>
<li> výborná znalost AJ </li>
<li> praxe v obchodu na pozici min. 6 let </li>
<li> zkušenosti s vedením týmu </li>
<li> praxe z nadnárodní společnosti velkou výhodou </li>
<li> organizační schopnosti, flexibilita, samostatnost</li>
<li> OCHOTA RELOKACE</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> motivující finanční ohodnocení </li>
<li> prostor pro vlastní realizaci </li>
<li> zájem o dlouhodobou spoluráci</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".