Volné pracovní místo  OBCHODNÍ REFERENT PRO EXPORT/elektro s AJ

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Stabilní česká společnost využívající nejmodernější technologie hledá do svého obchodního týmu novou posilu. Hovoříte anglicky?Jste technicky zaměřený/á? Orientujete se v elektro oblasti? Neváhejte a nepropásněte svou příležitost a zašlete nám Váš životopis ještě dnes!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> akvizice zahraničních zákazníků</li>
<li> client care</li>
<li> orientace v technickém portfoliu společnosti a jejich prodej</li>
<li> návrh řešení technických problémů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání v oboru elektro PODMÍNKOU</li>
<li> znalost anglického jazyka na excelentní úrovni PODMÍNKOU</li>
<li> praxe v obchodní oblasti </li>
<li> ochota cestovat</li>
<li> aktivita</li>
<li> komunikativnost</li>
</ul>Uvítáme uchazeče ze Zlína, Uherského Hradiště, Uherského Brodu, Vsetína a blízkého okolí.

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí stabilní společnosti působící i v zahraničí</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> příspěvek na jazykové vzdělávání</li>
<li> přístup k nejmodernějším technologiím</li>
<li> možnost profesního růstu</li>
<li> příležitost k osobnímu rozvoji - školení, tréninky</li>
<li> motivační platové ohodnocení</li>
<li> lokace práce: Zlínsko</li>
</ul>