Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  OBCHODNÍ REFERENT s AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Máte výborné komunikační a organizační dovednosti? Chtěli byste pracovat na pozici OBCHODNÍ REFERENT v Brně? Ovládáte anglický jazyk a rádi byste uplatnili své schopnosti v silné mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost se stabilním postavením na trhu přijme nového pracovníka na pozici:

OBCHODNÍ REFERENT s AJ

Náplň práce:

  • zpracovaní objednávek (zboží a servis)
  • komunikace se zákazníky
  • spolupráce s mateřskou společností v Anglii
  • správa pohledávek
  • reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření výhodou
  • zkušenosti na obdobné pozici, případně zákaznickém servise
  • pokročilou znalost AJ (slovem i písmem)
  • uživatelskou znalost PC
  • organizační dovednosti, logické a analytické uvažování, komunikativnost

Nabízíme

  • možnost stabilní práce ve společnosti se silným postavením na trhu
  • moderní pracovní prostředí, příjemný kolektiv
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvky na dovolenou, sportovní aktivity
  • firemní akce, teambuildingy
  • týdenní zaškolení v Anglii
  • nástup srpen/září 2012

Prosím o zaslání Vašeho životopisu v anglickém a českém jazyce

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Brno

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás