Volné pracovní místo Obchodní referent/analytik/rozpočtář

aktivní
LCJ, s.r.o.
Místo pracoviště
Jihlava
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, vysokoškolské / univerzitní

Popis pracovní nabídky

Příprava výběrových řízení
Dojednávání obchodních podmínek, uzavírání kontraktů.
Kompletní péče o zákazníky, poradenství a podpora.
Zpracování obchodních zakázek, řízení realizace zakázek (koordinace, kontrola).
Vedení zakázky z obchodního hlediska.
Vyhledávání nových zakázek, zpracování cenových nabídek

Požadujeme

Praxe v oboru (logistiky – zasilatelství) vítána
Anglický jazyk slovem i písmem, Německý jazyk výhodou
SŠ nebo VŠ
Smysl pro obchod, komunikační a prodejní schopnosti
Obchodní a prodejní zkušenosti
Odpovědnost, časová flexibilita
Znalost práce na PC (MS Office – Excel, Power Point)
Zkušenosti s prodejem
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Zajímavou samostatnou práci s vysokou mírou zodpovědnosti
Motivující finanční hodnocení, jazykové kurzy, možnost stravování a další zaměstnanecké výhody
Individuální plán rozvoje, možnost dalšího osobního i profesního růstu
Služební mobilní telefon
Zázemí firmy s dlouhodobou tradicí

Jiná sdělení

Nástup možný ihned

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Prosincová brigáda v potravinářství - až 115 Kč/hod
- práce na pokladně - obsluhovaný úsek - prodejny: Kollárova, Brtnická, Masarykovo nám., Březinky
ADECCO spol.s r.o. Jihlava Zkrácený úvazek, Brigády
týden
Přivýdělek v supermarketu
- práce v supermarketu - doplňování a vybalování zboží - prodej zboží - komunikace se zákazníky
BRIGÁDA PRO MAMINKY – NAPLÁNUJTE SI SMĚNY SAMA! Až 115 Kč/hod.
- práce na pokladně - vybalování a doplňování zboží - kontrola trvanlivosti u vystaveného zboží
aktivní
Zástupkyně vedoucí prodavačky
Jedná se o pozici zástupkyně vedoucí prodavačky.
LAPEK, a.s. Na Vyhlídce 2323/18, Jihlava Plný úvazek
týden
Obsluha čerpací stanice
Místo výkonu práce Střítež u Jihlavy 2. 1. kontakt telefonicky, životopis zašlete e-mailem.
Ing. Ivan Vašíček 2, Střítež Plný úvazek
týden
Odborný prodejce - spojovací materiál a kotevní technika
Náplň práce : komunikace se zákazníkem - technické poradenství, péče o prodejnu, rozvoj obchodních aktivit prodejny Požadujeme : zkušenosti z obchodu, znalost sortimentu, příjemné vystupování, zodpovědný a seriózní přístup k práci ...
ZEOS UNI, s.r.o. Na Dolech 4902/11, Jihlava Plný úvazek
týden