Volné pracovní místo  Obchodní reprezentant, informační a telekomunikační technologie

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro klienta prodávající služby typu analýzy trhu, pořádání konferencí a konzultace hledáme vhodného kandidáta na pozici obchodního zástupce.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> akvizice nových klientů na trhu informačních a telekomunikačních technologií- především telefonicky</li>
<li> komunikace se stávajícími zákazníky</li>
<li> monitoring a ovlivňování prodejních výsledků</li>
<li> formování obchodních předpovědí a plánů</li>
<li> monitoring trhu a objevování nových obchodních příležitostí</li>
<li> nabídnutí celkové řešení klientovi a také nabídnutí jednotlivých produktů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> minimálně 2 roky relevantní zkušenost s obchodní činností, výhodou zkušenost s ICT trhem</li>
<li> výborné komunikační a prezentační dovednosti</li>
<li> dovednost navázat kontakt s klientem</li>
<li> plynulá angličtina</li>
<li> uživatelská znalost MS Office</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> motivující finanční ohodnocení</li>
<li> mezinárodní prostředí</li>
<li> balíček benefitů</li>
<li> vzdělávací a jazykové kurzy</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".