Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – GASTRONOMIE, PRODEJ VÍN (Praha)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta, významnou zahraniční FMCG společnost, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – GASTRONOMIE, PRODEJ VÍN (Praha)

Náplň práce:
  • zodpovědnost za prodejní výsledky ve svěřeném regionu
  • aktivní prodej služeb a produktů společnosti
  • vedení obchodních jednání a uzavírání smluv se zákazníky
  • zpracování nabídek a cenových kalkulací
  • péče o zákazníky společnosti
  • akvizice nových klientů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ – znalost výhodou
  • PC – uživatelskou znalost MS Office
  • praxe na obdobné pozici – zkušenost s prodejem vín výhodou
  • řidičský průkaz, znalost Prahy výhodou
  • komunikativnost, flexibilita
  • bezúhonnost

Nabízíme

  • práci v renomované společnosti s dobrým zázemím
  • odpovídající finanční ohodnocení až 35,000 CZK
  • mladý a stabilní kolektiv
  • služební automobil a telefon

Jiná sdělení

V případě Vašeho zájmu o výběrové řízení na danou pozici nám zašlete motivační dopis a profesní životopis v českém a anglickém jazyce na mail: použijte odpovědní formulář

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti MERCURY GROUP s.r.o., dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti MERCURY GROUP s.r.o. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.