Volné pracovní místo OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – Hradec Králové #8293881

týden
People Consulting s.r.o.

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Místo pracoviště
Hradec Králové
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

hledá pro svého klienta, obchodní společnost působící v oblasti AUTOMOTIVE – náhradní díly, kandidáty/kan­didátky na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – Královéhradecký kraj

Popis pozice / Náplň práce:
·Kompletní péče o stávající přidělené zákazníky
·Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
·Usilování o dosažení stanovených prodejních cílů ve svěřeném regionu
·Spoluvytváření smluvních a platebních podmínek pro zákazníky
·Mapování konkurence na trhu
·Reporting za svěřený region

Požadujeme

Náš klient požaduje:
·Velmi dobrou znalost sortimentu autodílů PODMÍNKOU
·Praxi na obchodní pozici v oboru PODMÍNKOU
·Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
·Obchodního ducha a pracovní nasazení
·Znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
·Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

Náš klient nabízí:
·Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
·Motivující finanční ohodnocení (fix+bonusy)
·Služební automobil a mobilní telefon i pro soukromé účely
·Zázemí stabilní a rozrůstající se společnosti
·Propracovaný systém zaškolení
·Nástup možný ihned či dohodou
·Místo výkonu práce: Královéhradec­ký kraj

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost „odpovědět“.