Volné pracovní místo  Obchodní zástupce (autodíly) - Trutnov a okolí

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 5-13-203364. Jste skvělý obchodník v oblasti autobilového průmyslu?<br/>
<br/>Umíte vyjednávat, dobře si organizovat čas a máte obchodního ducha?<br/>
<br/>Chcete mít fixní plat a k tomu neomezený provizní systém?<br/>
<br/>Pak neváhejte, pošlete životopis a staňte se členem obchodního týmu v rostoucí společnost se zastoupením po celé republice v oblasti náhradních dílů!<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> prezentace a prodej sortimentu </li>
<li> poskytování odborných informací zákazníkům</li>
<li> komunikace se současnými zákazníky</li>
<li> navazování nových obchodních vztahů v oblasti automotive</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> zkušenost na obchodní pozici nutná</li>
<li> podmínkou zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu (nejlépe v oblasti obchodu s náhradními díly)</li>
<li> dobrá komunikace a prezentace, odolnost vůči stresu</li>
<li> orientace na výsledek, cílevědomost, spolehlivost, samostatnost</li>
<li> dobrá časová flexibilita </li>
<li> řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> práci na HPP v rostoucí a prosperující společnosti pohybující se v automotive</li>
<li> fixní mzdu + neomezený provizní systém závislý na Vašem výkonu</li>
<li> vůz i pro osobní užití, telefon, notebook, tablet</li>
<li> školení potřebné k výkonu práce i další školení (např. obchodní dovednosti)</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> soutěže o atraktivní výhry (zájezdy atd.)</li>
<li> stravné, zvýhodněné volání pro rodiny, příspěvky na sport, odměny při narození dítěte nebo při jubileu</li>
</ul>