Volné pracovní místo  Obchodní zástupce - betonárny Ostrava

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

O firmě

Komfort agentura práce je česká personální agentura, působící stabilně na tuzemském trhu práce, vlastnící licenci udělenou MPSV.

  • Prodej čerstvého betonu a speciálních výrobků na bázi cementových směsí.
  • Komunikace zejména se zástupci stavebních firem.
  • Péče o potenciální i stávající zákazníky.
  • Získávání nových obchodních příležitostí.
  • Tvorba nabídek, příprava a uzavírání obchodních smluv.
  • Vedení dokumentace.
  • Odpovědnost za obchodní případy od vyhledání po uhrazení dodávek.

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání (nejlépe v oboru stavebnictví - není podmínkou).
  • Prokazatelná praxe v oblasti prodeje ve stavebnictví.
  • Vynikající komunikační, vyjadřovací, reprezentativní a organizační schopnosti.
  • Iniciativní přístup, ochotu se učit, prezentační dovednosti.
  • Znalost práce na PC na dobré úrovni.
  • Řidičský průkaz skupiny B podmínkou.
  • Oceníme pokročilé obchodní zkušenosti, tah na branku, prodejní a vyjednávací dovednosti a osobní přínos.

Nabízíme

  • Zajímavou a dynamickou práci.
  • Zázemí silné firmy, možnost růstu.
  • Bonusový systém podle výsledků.
  • Služební automobil, telefon, PC.