Volné pracovní místo  Obchodní zástupce - dentál - Jižní Čechy

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta dovozce a distributora různých dentálních výrobků hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodního zástupce specializace pro laboratoře a zubní lékaře.

Pozice je vhodná pro absolventy středních zdravotnických škol dentální hygieny zubní techniky laboranty apod. kteří nepostrádají obchodního ducha.

Náplň práce:
. celková odpovědnost za plnění plánu prodeje a obchodních aktivit ve svěřené oblasti
. prodejní aktivity u potenciálních i stávajících zákazníků
. pracovní náplň spojená s cestováním v rámci regionu (jednání s klienty) - průměrně 4 dny v týdnu
. vedení pravidelných záznamů o prováděných činnostech
. podílení se na obchodních reklamních a propagačních akcích společnosti případně na jejich aktivním vyhledávání
. sledování situace na trhu a zajištění konkurenceschopnosti

Požadujeme:
. SŠ/VŠ - zdravotnické vzdělání
. platný řidičský průkaz skup. B - auto výhodou
. praxe na pozici obchodního zástupce v dentálním nebo farmaceutickém oboru - výhodou
. znalost AJ výhodou
. schopnost zavádění nového sortimentu a nových výrobků školení zákazníků
. aktivní a pozitivní přístup
. spolehlivost zodpovědnost samostatnost důkladnost ochotu a schopnost učit se rychle novým věcem
. cit pro obchod
. komunikační prezentační a organizační schopnosti reprezentativní vystupování
. ochotu cestovat účastnit se kongresů a školení v tuzemsku i v zahraničí
Bydliště: Jihočeský kraj

Nabízíme:
. odborné zaškolení školení obchodních dovedností osobnostní rozvoj
. kvalitní technické zázemí služební telefon PC
. práci pro renomovanou firmu v mladém dynamickém týmu
. motivující finanční ohodnocení vč. individuálního bonusu s přímou vazbou na výsledky (fixní plat + provize/odměny)
. práce na ŽL
. možnost profesního růstu
. zaměstnanecké benefity

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".