Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - ELEKTRO - ref. č. Pa 117

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, společnost poskytující silnoproudé a slaboproudé dodávky pro stavebnictví a průmysl, hledáme vhodného uchazeče na pozici

Obchodní zástupce - elektro

Náplň práce:
  • získávání nových zákazníků (zpočátku hlavní náplň)
  • rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky
  • prezentace služeb u zákazníků
  • propagace společnosti, spolupráce na tvorbě nabídek
  • vedení záznamů o vypracovaných nabídkách
  • mapování konkurence na trhu
  • projednávání obchodních a smluvních podmínek se zákazníkem

Lokalita práce: sídlo na Vysočině + cesty po celé ČR
Nástup: ihned

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • znalost slaboproudých technologií a funkcí systému EZS, EPS, CCTV
  • výborné komunikační dovednosti
  • vytrvalost
  • obchodní kontakty výhodou
  • znalost AJ výhodou

Nabízíme

  • základní plat, osobní ohodnocení, prémie za získané zakázky
  • práce v kanceláři a v terénu
  • služební telefon, notebook, automobil

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".