Volné pracovní místo  Obchodní zástupce - fotovoltaické systémy

Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–120 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na instalaci fotovoltaických systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce – fotovoltaické systémy.

Náplň práce:

  • Prodej fotovoltaických instalací v Tebou vybrané oblasti
  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí v určené oblasti
  • Zpracovávání poptávek od potencionálních klientů
  • Reporting obchodnímu manažerovi
  • Vytváření pozitivní image společnosti
  • Vysoká úroveň zákaznických služeb
  • Profesionální poradenství směrem k zákazníkům

Požadujeme:

  • Zkušenosti s obchodní činností (tah na bránu)
  • Schopnost plánovat a organizovat vlastní práci
  • Chuť k práci a zaměření na úspěch
  • Uživatelská znalost MS Office a práce na PC
  • Aktivní řidič s vlastním vozem (průkaz sk. B)

Nabízíme:

  • Spolupráce na IČO
  • Atraktivní plat – vyplácení provizí 1x týdně
  • Tvoje mzda nemá strop
  • Stabilní zázemí férové společnosti
  • Odborná technická a prodejní školení
  • Rozvoj a možnost karierního růstu
  • Pravidelné prodejní soutěže
  • Místo výkonu práce: Jihočeský kraj

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Vzdělávací kurzy, školení

Máte zájem o nabídku Obchodní zástupce - fotovoltaické systémy?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Předvýběr Personalista z PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obchodní zástupce - fotovoltaické systémy

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.