Volné pracovní místo  Obchodní zástupce - interiérové studio

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro klienta zabývajícího se výrobou luxusního interiéru a kuchyní na zakázku hledáme kreativního a schopného obchodníka který má smysl pro detail a orientuje se na zákazníka.

Náplň práce:

  • prezentace společnosti na veletrzích a u klientů
  • tvorba prezentačních plánů a materiálů
  • péče o zákazníka ať už stávajícího či nového od jeho získání až po předání díla
  • zajištění a komunikace s architekty a projektanty
  • řešení patřičných reklamací

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • orientace v designu a výrobních materiálech
  • smysl pro detail proaktivní přístup kreativní nápady (ve smyslu poradit klientovi)
  • patřičnou flexibilitu (schůzky s klienty objíždění vzorkoven apod.)

Nabízíme:

  • notebook telefon služební vůz i k soukromým účelům
  • nástup ihned/dohodou
  • dobré platové ohodnocení + motivační složka
  • atraktivní společnost s dlouholetou tradicí na trhu luxusních interiérů
  • osobní postoj ke každému zaměstnanci
  • lokalita pracoviště: Praha/Středočeský kraj

V případě Vašeho zájmu nám neváhejte zaslat svůj životopis