Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, kabely, vodiče

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

O firmě

Patříte k lidem, kteří umí jednat s lidmi a zároveň se orientují v technických věcech? Umíte tyto dvě zdánlivě protichůdné věci skloubit a z obou vytěžit maximum? Věříte, že obchodní vztahy jsou alchymie, kterou je potřeba "piplat" a neustále opečovávat?<br/>Náš klient, firma, která patří k předním dodavatelům kabel, vodičů a komunikačních technologií jako takových, hledá vhodné kandidáty na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> osobní jednání s klienty</li>
<li> udržování obchodních vztahů</li>
<li> vyřizování objednávek a poptávek</li>
<li> akvizice nových klientů</li>
<li> spolupráce s kolegy z back office</li>
<li> komunikace se strojírenskými společnostmi a projektanty</li>
<li> odpovědnost za svěřený region v rámci ČR</li>
<li> prezentace a perfektní orientace v produktech společnosti</li>
</ul>

Požadujeme

Vhodný kandidát MUSÍ bezpodmínečně mít:<ul>
<li> vysokoškolské vzdělání (výhodou je technický směru)</li>
<li> min. 2 - 3 roky praxe na obchodní nebo technicky zaměřené pozici</li>
<li> znalost angličtiny na úrovni alespoň B1</li>
<li> schopnost cíleně budovat dlouhodobé obchodní vztahy</li>
<li> proklientský a asertivní přístup</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí:<br/>
<ul>
<li> cafeteria systém </li>
<li> notebook, telefon, automobil</li>
<li> zázemí silné mezinárodní společnosti</li>
<li> vybudované portfolio klientů a zavedený region</li>
<li> interní a externí systém vzdělávání</li>
<li> stravenky</li>
</ul>