Volné pracovní místo  Obchodní zástupce - manager - makléř

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Hledáme vhodného kandidáta pro pracovní uplatnění na pozici Obchodního zástupce pro oblast zateplování obytných budov.

Náplň:

  • zpracování poptávek + proaktivní vyhledávání vhodných obchodních příležitostí
  • komunikace s koncovými zákazníky od A do Z
  • návrhy řešení a tvorba cenových nabídek
  • monitoring trhu v regionu reporting
  • reprezentace firmy a dodržování firemních stanov a zvyklostí

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání
  • Podmínkou: osobnost samostatná zodpovědná spolehlivá aktivní průbojná odolná vůči stresu komunikativní a tvořivá!!
  • znalost jednoho světového jazyka výhodou nikoliv podmínkou
  • prokazatelné obchodní dovednosti
  • orientaci v izolačních materiálech - výhodou
  • ŘP sk. B
  • ochotu učit se novým věcem
  • časovou flexibilitu a ochotu cestovat a pracovat v terénu
  • nástup možný ihned

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání
  • zajímavé platové podmínky odvislé od výkonu 20 bez horní hranice
motivující bonusy mzdy
  • osobní automobil telefon notebook
  • nadstandardní školící systém a osobnostní rozvoj

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".