Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE na živnostenský list

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, stabilní českou FMCG společnost kandidáty/kandidátky na pozici

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE na živnostenský list

Popis pozice / Náplň práce:
· Obchodní jednání a nabídka zboží na MO prodejnách (Kladno, Louny..)
· Získávání nových zákazníků, reklamace, platební morálka
· Prodej výborně prodejných produktů
· Pravidelné porady a školení

Požadujeme

· Zkušenost jako obchodní zástupce minimálně 2-3 roky, v FMCG výhodou
· SŠ vzdělání
· Samostatnost, komunikativnost, obchodního ducha a proaktivitu
· Řidičský průkaz sk. B s praxí
· Vlastní osobní vůz, PC a mobilní telefon

Nabízíme

· Samostatnou, zajímavou a zároveň náročnou práci na IČO
· Nadprůměrné finanční ohodnocení závislé na výkonu
· Home office, 1 měsíčně porada na centrále
· Zázemí stabilní a prosperující české společnosti
· Zavedený region (Kladno, Louny a okolí) a garantovaný obrat, systematické zaškolení

Jiná sdělení

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".