Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE- NÁPOJOVÉ AUTOMATY A DOPLŃKY - ref.č. 085

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je společnost působící v oblasti prodeje kávomatů a dále automantů na výrobu pooévek, čajů, atd. Pro rozšíření stávajícího týmu hledáme zkušené kandidáty na pozici Obchodník.

Náplň práce na pozici:
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • péče o stávající a získané zákazníky

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • praxi v prodeji v terénu
  • vysoké pracovní nasazení
  • schopnost samostatně se rozhodovat a řešit denní úkoly
  • zkušenosti z jednání se středním a vyšším managementem
  • řidičský průkaz sk. B, čistý trestní rejstřík
  • znalost práce na PC

Nabízíme

  • zázemí již 17 let rozvíjející se úspěšné firmy
  • osobní automobil, mobilní telefon
  • motivující finanční ohodnocení

Jiná sdělení

Pracoviště: Brno
Region: JM

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".