Volné pracovní místo  Obchodní zástupce Olomoucký kraj

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta společnost působící v oblasti FMCG hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodního zástupce pro Olomoucký kraj.

Náplň práce:
  • plnění stanovených prodejních plánů
  • udržování obchodních vztahů a každodenní komunikace se zákazníky
  • poskytování servisu dle standardu společnosti
  • příprava nabídek prezentace značky a nových výrobků
  • rozvoj přiděleného regionu
  • částečné podílení se na marketingu společnosti rozšíření prodejních ploch
  • kontrola zásob
  • řešení reklamací

Požadavky:

  • praxe v oblasti prodeje a obchodu (oblast gastro výhodou)
  • obchodní dovednosti
  • dobré prezentační schopnosti a příjemné vystupování
  • prozákaznický přístup
  • samostatnost spolehlivost odolnost vůči stresu
  • časová flexibilita
  • ŘP sk.B

Nabízíme:
  • dobré platové podmínky
  • práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • dlouhodobé pracovní uplatnění na hlavní pracovní poměr
  • možnosti kariérního růstu
  • mobilní telefon služební automobil i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • další benefity (příspěvek na stravování pojištění sportovní akce)
  • pracoviště: Olomoucký kraj

Zaujala Vás pracovní pozice? Máte obchodní zkušenosti a chuť pracovat pro významnou nadnárodní společnost? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět".