Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (PLZEŇSKÝ KRAJ) AŽ 80 000 KČ

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Jste obchodní typ? Máte rád výzvy a dokážete si jít za svým? Chcete sám ovlivnit výši svého platu? Chcete pracovat jako OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO PLZEŇSKÝ KRAJ pro předního výrobce elektroniky?

Pak Vy jste ten pravý!

Přední výrobce elektroniky hledá vhodné kandidáty na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (PLZEŇSKÝ KRAJ) AŽ 80 000 KČ

Náplň práce:

  • prodej elektronických výrobků
  • vyhledávání nových zákazníky
  • péče o stávající zákazníky
  • zpracování obchodních případů
  • správa svěřeného regionu

Požadujeme

  • min. roční praxe na pozici obchodního zástupce
  • znalosti prodeje v oblasti elektroniky
  • tah na branku
  • prezentační a organizační schopnosti
  • příjemné vystupování

Nabízíme

  • zajímavý měsíční plat
  • služební automobil, notebook a mobil. telefon
  • příspěvek na stravování
  • podpora profesního vzdělávání
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás