Volné pracovní místo  Obchodní zástupce Praha (celá ČR.)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta - významnou zahraniční společnost - hledáme vhodné kandidáty pro nově otevřenou obchodní pozici:

Obchodní zástupce Praha (celá ČR.)

Náplň práce:
  • rozvoj obchodních aktivit v oblasti prodeje jeřábů
  • obchodní aktivity v servisu a modernizací jeřábové a ostatní zdvihací techniky
  • příprava nabídek jejich projednávání a sledování jednání se zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitosti
  • uzavírání objednávek a smluv s klienty

Požadavky na uchazeče:
  • SŠ / VŠ vzdělání (technické nebo obchodní)
  • min. 2 roky relevantní praxe
  • ochota cestovat časová flexibilita proaktivní přístup
  • dobrá znalost AJ (slovem i písmem)
  • řidičský průkaz sk B

Nabízíme:
  • perspektivní práci v nadnárodní společnosti
  • kvalitní platové podmínky (fixní plat + roční bonus)
  • notebook telefon služební automobil i k soukromým účelům
  • průběžný školicí systém v rámci koncernu
  • nástup ihned nebo dle domluvy

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".