Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro oblast automatizace | firemní auto!

Lokalita Přerov a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Chcete se věnovat zajímavému oboru průmyslové automatizace a být Obchodním zástupcem, který bude mít na starosti kompletní zastřešení nových akvizicí a reprezentování firmy na venek? Pak jste na správném inzerátu! Hledáme technicky založeného komunikativního člověka, který se ujme prvotní komunikace s našimi zákazníky a poskytování možných řešení mu nedělá žádný problém.

Náplň práce:
  • komunikace a obchodní jednání se stávajícími a potencionálními novými zákazníky v oblasti řešení průmyslové automatizace - převážně po ČR (výrobní a montážní linky, robotizovaná pracoviště, jednoúčelové stroje apod.)
  • prezentace společnosti a hrubý návrh možných řešení dané výrobní problematiky
  • komunikace v rámci společnosti (konstrukce a výroba)
  • mapování trhu a udržování/rozšiřování portfolia zákazníků

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického nebo obchodního zaměření
  • praxe ve strojírenství nebo obchodní činnosti a zkušenosti s průmyslovou automatizací
  • dobré komunikační schopnosti
  • znalost anglického jazyka alespoň na základní úrovni
  • ŘP. sk. B

Nabízíme

  • firemní automobil a telefon i k soukromým účelům
  • flexibilní pracovní doba
  • provize a bonusy k fixní mzdě
  • 25 dní dovolené
  • věrnostní prémie
  • příspevěk na stravování
  • příspěvek na životní jubilea
  • firemní akce a další.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx).

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro oblast automatizace | firemní auto!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jakub Kovařík z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro oblast automatizace | firemní auto!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.